Magia zabija. Seria z Kate Daniels. Tom 5

Magia zabija. Seria z Kate Daniels. Tom 5 - Ilona Andrews | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilona Andrews
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Magia zabija. Seria z Kate Daniels. Tom 5.pdf
ISBN
4798371997866

OPIS

Atlanta, nękana przez wojny między magią i technologią, nigdy nie była tak zabójczo niebezpieczna.Kate Daniels opuszcza Zakon Rycerzy Miłosiernej Pomocy, ale wciąż siedzi po uszy w paranormalnych problemach. A raczej będzie, jeśli przekona kogoś, aby ją zatrudnił. Rozkręcenie własnej działalności jest trudniejsze, niż myślała. Dodatkowo Zakon szarga jej dobre imię, a wielu potencjalnych zleceniodawców boi się narazić Władcy Bestii, który jest towarzyszem Kate.Kiedy więc najpotężniejszy w Atlancie Pan Umarłych prosi o pomoc, dziewczyna natychmiast chwyta okazję, aby zarobić. Okazuje się jednak, że nie będzie to łatwe zadanie. Kate musi poradzić sobie z nim szybko, inaczej miasto i jej najbliżsi zapłacą najwyższą cenę ...W powieści Magia zabija każdy miłośnik urban fantasy znajdzie wszystko to co lubi najbardziej – świetnie wykreowany świat, realistycznych, budzących żywe emocje (tak pozytywne, jak i negatywne) bohaterów, wciągającą intrygę i przemawiające do wyobraźni sceny akcji. To rozrywka na najwyższym poziomie…polter.pl

- To właśnie dlatego. Jesteś najbardziej doświadczonym śledczym jakiego mam, i ktory nie jest aktualnie czymś zajęty, a nie mogę poprosić o ... Magia zabija (Seria o Kate Daniels 5) Ilona Andrews.

43,69 zł . Dostawa Deutche Post tylko 1.40 €.

POWIĄZANE KSIĄŻKI