My chcemy orgii !!! Jak świętowali starożytni rzymianie?

My chcemy orgii !!! Jak świętowali starożytni rzymianie? - Cornelius Hartz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cornelius Hartz
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
My chcemy orgii !!! Jak świętowali starożytni rzymianie?.pdf
ISBN
6968673806154

OPIS

„Jak w starożytnym Rzymie”, mówi się, mając na myśli dekadencję, rozrzutność, obżarstwo i pijaństwo oraz nieokiełznany seks… Brzmi to tak, jakby starożytni dzień bez prawdziwej „orgii”. uważali za stracony. Ale słowo „orgia” ma też znaczenie inne, a starożytni Rzymianie wypełniali sobie wolny czas – mieli go dużo – nie tylko pijaństwem i seksualnymi ekscesami. Cornelius Hartz opowiada o tym niezwykle ciekawie i z dużą znajomością przedmiotu. Dodatkową wartość wnoszą liczne cytaty z starożytnych pisarzy i barwne fotografie.

Jest ... „Jak w starożytnym Rzymie", mówi się, mając na myśli dekadencję, rozrzutność, obżarstwo i pijaństwo oraz nieokiełznany seks… Brzmi to tak, jakby starożytni dzień bez prawdziwej „orgii". uważali za stracony.

uważali za stracony. Ale słowo „orgia" ma też znaczenie inne, a starożytni Rzymianie wypełniali sobie wolny czas - mieli go dużo - nie tylko pijaństwem i seksualnymi ekscesami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI