Historia używek. Rośliny, które uzależniły człowieka

Historia używek. Rośliny, które uzależniły człowieka - Jarosław Molenda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Molenda
WYMIAR
5,97 MB
NAZWA PLIKU
Historia używek. Rośliny, które uzależniły człowieka.pdf
ISBN
6788114369544

OPIS

Historia używek to efekt wielu godzin spędzonych przez autora nie tylko w bibliotekach, muzeach, lecz także w ogrodach botanicznych, na plantacjach i targowiskach na całym świecie. Jarosław Molenda przytacza fakty i mity na temat szkodliwości roślin, które przez jednych są czczone, przez innych potępiane, a w niektórych krajach wręcz zakazane. To obszerne opracowanie na temat kulturowej historii stymulantów roślinnych, z którego Czytelnik dowie się, jak kava-kava, kat, kola, konopie indyjskie, koka, mak lekarski, peyotl i tytoń nie tylko uzależniały i deprawowały ludzi, lecz również przyczyniały się do powstania religii i rozwoju nauki.

Rośliny które uzależniły człowieka - Jarosław Molenda - opis książki: Historia używek to efekt wielu godzin spędzonych przez autora nie tylko w bibliotekach, muzeach, lecz także w ogrodach botanicznych, na plantacjach i targowiskach na całym świecie. Historia używek. Rośliny, które uzależniły człowieka book.

Rośliny, które uzależniły człowieka autorstwa Molenda Jarosław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,99 zł . Przeczytaj recenzję Historia używek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI