World of Warcraft: Kronika Tom 2

World of Warcraft: Kronika Tom 2 - Blizzard Entertainment | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Blizzard Entertainment
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
World of Warcraft: Kronika Tom 2.pdf
ISBN
6473928597976

OPIS

World of Warcraft: Kronika. Tom II – kolejna część wyjątkowej serii – opisuje starożytne dzieje Draenoru, ojczyzny orków i miejsca narodzin potężnej Hordy.Ale to nie wszystko! W tej pasjonującej książce czytelnik znajdzie także nowe opowieści o decydujących wydarzeniach z przeszłości Azeroth; przeczyta między innymi o dramatycznych losach Strażnika Medivha, o Pierwszej Wojnie orków i ludzi, a także o zawiązaniu się Przymierza. Przepiękne ilustracje Petera Lee, Josepha Lacroix, Alexa Horleya, Wei Wanga i innych artystów ożywiają karty historii World of Warcraft, rozpalając wyobraźnię każdego fana niespotykaną szczegółowością.

Kronika - kiedy pojawi się drugi tom serii? Wielotomowa seria "Kronika", ukazująca się w Polsce nakładem wydawnictwa Insignis, to jedyne w swoim rodzaju księgi, które w chronologiczny sposób przybliżają czytelnikowi dzieje świata Warcrafta. Drugi tom ilustrowanej serii trafi do księgarń 29 lipca. World of Warcraft.

Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "World of Warcraft: Kronika Tom 2" to pięknie wydane kompendium o uniwersum znanym z gier studia Blizzard Entertainment. Druga część zdradza więcej szczegółów o Hordzie, a przede wszystkim rasie orków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI