Kosmiczne zachwyty

Kosmiczne zachwyty - Neil deGrasse Tyson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil deGrasse Tyson
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Kosmiczne zachwyty.pdf
ISBN
7786742832187

OPIS

Czy można badać kosmos zwykłym kijem? Jaki kolor ma wszechświat? Czy stojąc na szczycie Mount Everestu, jesteśmy najdalej od środka Ziemi? Dlaczego wydostanie się z wnętrza Słońca zajmuje światłu aż 5000 lat? Czy w pasie asteroid faktycznie tak łatwo zaliczyć pozaziemską stłuczkę? Na te i wiele innych rozpalających wyobraźnię kosmicznych pytań odpowiada w swojej książce słynny amerykański astrofizyk i znakomity popularyzator nauki Neil deGrasse Tyson.Entuzjazm i pasja, z jaką Tyson opisuje wszechświat – ten bliski i ten odległy – udziela się milionom jego widzów i czytelników. Nawet najbardziej skomplikowane kosmiczne zjawiska stają się w jego ujęciu zrozumiałe i, co najważniejsze, fascynujące! Lektura „Kosmicznych zachwytów” – napisanej lekkim piórem książki pełnej zdumiewających faktów i wciągających opowieści – sprawi, że nocne wpatrywanie się w rozgwieżdżone niebo już nigdy nie będzie takie samo.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Kosmiczne zachwyty Neil deGrasse Tyson Literatura popularnonaukowa już od 21,84 zł - od 21,84 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, "Kosmiczne zachwyty" to prawdziwie kosmiczna książka, zabierająca nas w daleką podróż po kosmosie i ukazująca wszystkie jego tajemnice, o których nie mieliśmy pojęcia! Tak wielu z nas niejednokrotnie zastanawiało się, jak właściwie wygląda kosmos.

Jeśli chcecie kogoś zarazić miłością do wszechświata, do nauki, sprawić, że ktoś zobaczy więcej, zainteresuje się czymś do tej pory nieosiągalnym - dajcie mu Tysona. Jeśli nie w wersji książkowej, niech to będą jego wystąpienia na YT. Napisane lekkim piórem „Kosmiczne zachwyty" dostarczają dużo radości podczas czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI