Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół

Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół - Regina Brett | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Regina Brett
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół.pdf
ISBN
8270442717075

OPIS

Najnowsza, niezwykle osobista książka Reginy Brett, autorki bestsellerów „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” i „Twój dziennik”.Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem.Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.REGINA BRETT

50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół" to wyjątkowy zbiór felietonów Reginy Brett. Uważam, że powinien ją przeczytać każdy.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Kochaj, 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół - opis produktu: Najnowsza, niezwykle osobista książka autorki bestsellerowych `Jesteś cudem`, `Bóg nigdy nie mruga`, `Bóg zawsze znajdzie Ci pracę` oraz `Twojego dziennika`. Ta książka nie jest dla każdego. Podtytuł: 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół Autor: Brett Regina Wydawnictwo: Insignis Media ISBN: 9788365743503 Tytuł oryginału: Love it all Język oryginału: angielski Tłumacz: Siara Olga Języki: polski Rok wydania: 2017 Ilość stron: 352 Format: 12.5x20.0cm Oprawa: Twarda Waga: 0.37 kg Kochaj 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół; Kochaj 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół Regina Brett.

POWIĄZANE KSIĄŻKI