Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?

Kim, do licha, jest Carmen Sandiego? - Rebecca Tinke | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rebecca Tinke
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?.pdf
ISBN
6876999160837

OPIS

Nasza zręczna złodziejka jest podczas swej tajemniczej misji nieustannie ścigana przez ACME i Interpol. Mimo to dama w czerwieni jest zawsze o krok przed nimi! W niniejszej ekscytującej historii, zbudowanej w oparciu o animowany serial Netflixa, Carmen Sandiego po raz pierwszy szczegółowo opowiada o swoich ciekawych i pełnych akcji przygodach.Ginę Rodriguez można obecnie zobaczyć jako odtwórczynię tytułowej roli w serialu CW „Jane the Virgin”, za którą otrzymała Złoty Glob. Udzieliła też głosu tytułowej postaci animowanego serialu Netflixa - Carmen Sandiego. Urodzona i wychowana w Chicago Gina mieszka teraz w Los Angeles. Jest absolwentką Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim.

Udzieliła też głosu tytułowej postaci animowanego serialu Netflixa - Carmen Sandiego. Urodzona i wychowana w Chicago, mieszka teraz w Los Angeles. Dama w czerwieni jest jednak zawsze o krok przed nimi! W tej ekscytującej i wypełnionej akcją książce, opartej na znanym animowanym serialu Netflixa, Carmen Sandiego po raz pierwszy tak szczegółowo opowie o swoich niesamowitych przygodach.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Kim, do licha, jest Carmen Sandiego? ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI