Amerykańscy bogowie (książka audio)

Amerykańscy bogowie (książka audio) - Neil Gaiman | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neil Gaiman
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Amerykańscy bogowie (książka audio).pdf
ISBN
3972904420240

OPIS

Najsłynniejsza powieść Neila Gaimana, która zdobyła serca czytelników na całym świecie.„Amerykańscy bogowie” to opowieść o współczesnym świecie, o przemijaniu wartości, konflikcie pomiędzy tym co nowe a tradycjami, które powstawały przez wieki. Opowiada o pasji, miłości, nienawiści i śmierci, o codziennych problemach i rozterkach trapiących nas ludzi na początku nowego tysiąclecia.Po trzech latach spędzonych w więzieniu Cień ma wyjść na wolność. Ale w miarę jak do końca odsiadki pozostają tygodnie, godziny, minuty, sekundy, czuje narastający niepokój. Na dwa dni przed zakończeniem wyroku, jego żona, Laura, ginie wypadku samochodowym w tajemniczych okolicznościach – wszystko wskazuje na zdradę małżeńską. Oszołomiony Cień powraca do domu, gdzie spotyka tajemniczego Pana Wednesday, twierdzącego, iż jest uchodźcą wojennym, byłym bogiem i królem Ameryki. Razem wyruszają oni w niesamowitą podróż przez Stany, rozwiązując zagadkę morderstw, które co zimę są dokonywane w małym amerykańskim miasteczku. Jednak podąża za nimi ktoś, z kim Cień musi zawrzeć pokój...

edycja kolekcjonerska. Rozszerzone wydanie, zawierające sceny i fragmenty, które nie trafiły do normalnego wydania Amerykańskich bogów.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. 28 lutego 2021, niedziela: ilość produktów w dziale audiobooki cd mp3: 4 447, Zobacz mapę kategorii: audiobooki cd mp3 Audiobook: Amerykańscy bogowie (książka audio), autor: Neil Gaiman, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 26 lutego 2021, produkt w ofercie od: 7 września 2017 Amerykańscy bogowie to opowieść o współczesnym świecie, o przemijaniu wartości, konflikcie pomiędzy tym co nowe a tradycjami, które powstawały przez wieki. Opowiada o Amerykańscy bogowie (plik audio) - Neil Gaiman - Książka w SwiatKsiazki.pl Amerykańscy bogowie audiobook CD - opis produktu: Najsłynniejsza powieść Neila Gaimana, która zdobyła serca czytelników na całym świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI