Uniwersum Metro 2033. Korzenie niebios

Uniwersum Metro 2033. Korzenie niebios - Tullio Avoledo | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tullio Avoledo
WYMIAR
10,27 MB
NAZWA PLIKU
Uniwersum Metro 2033. Korzenie niebios.pdf
ISBN
6709156659416

OPIS

Dziwnie jest poruszać się w otwartej przestrzeni. Żyję od tak dawna pod ziemią, że chyba doznałbym szoku pod rozgwieżdżonym niebem.Ale gwieździste niebo należy już do przeszłości. Pokrywa chmur, z której spada lepki śnieg, jest jak niskie sklepienie grobowca.Czasami myślę sobie, że Ziemia stała się olbrzymim grobem, mogiłą dla całej ludzkości, i że my, nieliczni ocaleni, jesteśmy jedynie niewygodnymi anomaliami statystycznymi, żałosną resztą z działania matematycznego, które powiodło się niemal perfekcyjnie."To książka prawdziwa; jakby autor widział wszystko na własne oczy. Bezkompromisowa. Twarda, wręcz okrutna. Mądra, subtelna, poetycka. Śmiała, łamiąca schematy. Czytałem i nie mogłem się oderwać, jeść ani spać. Dziś to moja ulubiona powieść z całego Uniwersum".Dmitry GlukhovskyAkcja pierwszej nierosyjskiej powieści z cyklu Uniwersum Metro 2033 zaczyna się w rzymskich katakumbach. Razem z jednym z nielicznych ocalałych z Katastrofy katolickich księży - Johnem Danielsem - wyruszamy przez skutą lodem postapokaliptyczną Italię, by wypełnić powierzoną mu misję - odszukać ostatniego członka kolegium kardynalskiego.Jest to droga naznaczona krwią, bólem i obłędem.

Właśnie swój egzemplarz wyrwałem w dąbrowskim empiku :) Archiwa tagu: Uniwersum Metro 2033. Książka, Nowości.

Od tamtego czasu ... Insignis Tullio Avoledo Uniwersum Metro 2033. Korzenie niebios porównanie cen w 2 sklepach, cena już od 28,49 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI