Ubierz misie Wakacje

Ubierz misie Wakacje - Felicity Brooks | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Felicity Brooks
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Ubierz misie Wakacje.pdf
ISBN
5687147684776

OPIS

Misie wybierają się na wakacje.Pomóż im dobrać wygodne letnie ubranka i baw się świetnie wraz z nimi na plaży, na kempingu i nad jeziorem!Te książki z naklejkami zachęcają dzieci do twórczej zabawy. W każdej z nich sympatyczne misie przeżywają dzień pełen wrażeń, a mali czytelnicy nie tylko poznają przygody bohaterów, ale także w nich uczestniczą.

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations ... Seria Ubierz misie stała się drugim jego punktem, po Wielkich poszukiwaniach dla maluszków. Punktem krótkotrwałym, acz intensywnym.

W każdej z nich sympatyczne misie przeżywają dzień pełen wrażeń, a mali czytelnicy nie ... Misie wybierają się na wakacje. Pomóż im dobrać wygodne letnie ubranka i baw się świetnie wraz z nimi na plaży, na kempingu i nad jeziorem! Te książki z naklejkami zachęcają dzieci do twórczej zabawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI