Rycerz lata. Seria Akta Dresdena. Tom 4

Rycerz lata. Seria Akta Dresdena. Tom 4 - Jim Butcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jim Butcher
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Rycerz lata. Seria Akta Dresdena. Tom 4.pdf
ISBN
7867420705169

OPIS

Oto Harry Dresden - pierwszy (i jedyny) w Chicago magiczny prywatny detektyw. Okazuje się bowiem, że "zwyczajny" świat pełen jest istot dziwnych i magicznych, a większość z nich niezbyt dobrze zgadza się z ludźmi.Odkąd jego dziewczyna wyjechała z miasta, by jakoś poradzić sobie z nowo odkrytym apetytem na krew, Harry jest przybity i załamany. Nie ma z czego płacić czynszu. Unika kontaktów z przyjaciółmi. Nie pamięta, kiedy ostatni raz brał prysznic. I kiedy już się wydaje, że gorzej być nie może, pojawia się królowa Zimowego Dworu elfów, przedstawiając mu propozycję nie do odrzucenia. Musi odkryć, kto zamordował rycerza Lata, prawą rękę królowej Letniego Dworu, i oczyścić królową Zimy z podejrzeń...Sprawa wydaje się prosta, ale polityka elfów rzadko taka bywa. Dodatkowo, Harry odkrywa, że los świata zależy od jego śledztwa. Ale żadnych nacisków...Magia - może człowieka zabić.4. część cyklu Akta Dresdena

Książka Rycerz lata liczy 468 stron. Jej wymiary to ... Oto Harry Dresden - pierwszy (i jedyny) w Chicago magiczny prywatny detektyw.

... Czytałam tę serię lata temu i w sumie pamiętałam ... Książki z serii Akta Harry'ego Dresdena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI