Powiedz mi! Czy wiesz jak?

Powiedz mi! Czy wiesz jak? - Isabelle Fougere | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Isabelle Fougere
WYMIAR
7,23 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Czy wiesz jak?.pdf
ISBN
4363802621426

OPIS

Ta książka odpowiada na ponad 200 pytań stawianych przez dzieci, na które dorośli nie zawsze potrafią odpowiedzieć.•4 działy tematyczne: nasze ciało, świat wokół nas, dawniej i dziś, zwierzęta i przyroda,•Zabawne ilustracje,•Pytania dotyczące otaczającego nas świata•Proste odpowiedzi.Dodatkowo: mnóstwo naklejek!

Kochać kogoś... Aż do łez ??? Nie warto Kochać kogoś takiego Jak Ty..

Zrozumieją na przykład, skąd biorą się siniaki lub jak działają ... Powiedz mi Czy wiesz jak?, Książka do poduszki dla ciekawych świata - opis produktu: Ta książka odpowiada na ponad 200 pytań stawianych przez dzieci, na które dorośli nie zawsze potrafią odpowiedzieć. 4 działy tematyczne: nasze ciało, świat wokół nas, dawniej i dziś, zwierzęta i przyroda, Zabawne ilustracje, pytania dotyczące otaczającego nas świata, proste odpowiedzi. Zwierzęta dla dzieci, to bajka i nauka zwierząt dla dzieci na wsi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI