Przeczytaj mi bajkę! Pinokio

Przeczytaj mi bajkę! Pinokio - Claudio Cernuschi (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claudio Cernuschi (ilustr.)
WYMIAR
9,67 MB
NAZWA PLIKU
Przeczytaj mi bajkę! Pinokio.pdf
ISBN
9037193522182

OPIS

Krótkie adaptacje znanych historii dla najmłodszych – baśni, legend i dzieł literatury – w małym formacie. Ładnie opracowane streszczenia z kolorowymi ilustracjami składają się na cykl, który doskonale uzupełni pozycje w dziecięcej biblioteczce.W serii Przeczytaj mi bajkę: Aladyn, Ali Baba i 40 rozbójników, Alicja w Krainie Czarów, Brzydkie kaczątko, Calineczka, Czerwony Kapturek, Dziadek do Orzechów, Dziewczynka z zapałkami, Dzikie łabędzie, Kopciuszek, Kot w butach, Król Artur i Miecz z Kamienia, Królewna Śnieżka, Królowa Śniegu, Księga dżungli, Mała syrenka, Nowe szaty króla, Ołowiany żołnierzyk, Piękna i Bestia, Pinokio, Piotruś Pan, Samolubny olbrzym, Śpiąca królewna, Trzy świnki.

Ładnie opracowane streszczenia z kolorowymi ilustracjami składają się na cykl który doskonale uzupełni pozycje... - ISBN: 978-83-274-3377- Przeczytaj mi bajkę! Pinokio | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Baśnie i bajki \ Bajki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek £0.59 - Krótkie adaptacje znanych historii dla najmłodszych - baśni, legend i dzieł literatury - w małym formacie.

- ISBN: 978-83-274-3377- Przeczytaj mi bajkę! Pinokio | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Baśnie i bajki \ Bajki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek £0.59 - Krótkie adaptacje znanych historii dla najmłodszych - baśni, legend i dzieł literatury - w małym formacie. Ładnie opracowane streszczenia z kolorowymi ilustracjami składają się na cykl, który doskon Informacje o Przeczytaj mi bajkę Pinokio - 7057219948 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI