Żarłoczny tyranozaur

Żarłoczny tyranozaur - Javier Inaraja (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Javier Inaraja (ilustr.)
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Żarłoczny tyranozaur.pdf
ISBN
2996293634948

OPIS

W tej książeczce z rozkładanymi, pięknie ilustrowanymi scenkami czeka na małych czytelników urocza opowiastka o tyranozaurze i dzielnym chłopcu.Gdy tylko dzieci otworzą książeczkę, wszyscy bohaterowie ożyją na trójwymiarowych ilustracjach.

Dakosaurus ... Sprawdź niskie ceny i kup Żarłoczny tyranozaur w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl Tyranozaur (Tyrannosaurus) - rodzaj teropoda z rodziny tyranozaurów.Jedynym gatunkiem z tego rodzaju, którego istnienie zostało potwierdzone i który jest zarazem jednym z najbardziej znanych dinozaurów, jest Tyrannosaurus rex..

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2010 07:26. Prehistoryczne krokodyle były groźnymi mięsożercami, porównywanymi przez naukowców do tyranozaurów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI