Kształty w matematyce. Książka z okienkami

Kształty w matematyce. Książka z okienkami - Eddie Reynolds | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eddie Reynolds
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Kształty w matematyce. Książka z okienkami.pdf
ISBN
8864023538398

OPIS

Otwieraj okienka i poznawaj fascynujący świat geometrii! Dzięki tej książce bez trudu odróżnisz figury płaskie od przestrzennych, symetrię osiową od obrotowej i kąt prosty od ostrego. Poćwiczysz umysł, układając łamigłówkę, która ma 3000 lat, i sprawdzisz swoją wiedzę w zabawnym konkursie.

Rok wydania: 2020 ... Sprawdź niskie ceny i kup Kształty w matematyce. Książka z okienkami w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kształty w matematyce.

Poćwiczysz umysł, układając ... Szczegóły: Kształty w matematyce - Eddie Reynolds. Tytuł: Kształty w matematyce Podtytuł: Książka z okienkami Autor: Eddie Reynolds Wydawnictwo: Olesiejuk Seria: Książka z okienkami ISBN: 9788327499097 Rok wydania: 2020 Ilość stron: 16 Format: 22 x 28 cm Oprawa: całokartonowa Waga: 0.58 kg Kształty w matematyce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI