Trening umysłu. Jak ćwiczyć pamięć

Trening umysłu. Jak ćwiczyć pamięć - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Trening umysłu. Jak ćwiczyć pamięć.pdf
ISBN
3069773843693

OPIS

Tę serię książek przygotowano z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby utrzymać swój umysł w doskonałej formie i jak najdłużej cieszyć się jego sprawnością. Dziękiróżnorodnym ćwiczeniom będą oni mogli poprawić pamięć i koncentrację uwagi, usprawnić logiczne myślenie, a także doskonalić umiejętności werbalne oraz percepcję przestrzenną. Wystarczy tylko być konsekwentnym i ćwiczyć umysł codziennie.W serii: Jak ćwiczyć zdolności umysłowe, Jak ćwiczyć pamięć, Jak utrzymać umysł w dobrej formie

Jak ćwiczyć pamięć Twoja ocena. Ocena ogólna.

Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tak, jak ćwiczenia fizyczne pozwalają na zachowanie sprawności i szczupłej sylwetki, tak trening umysłu umożliwia zachowanie dobrej pamięci, chroni przed demencją oraz poprawia koncentrację. Ćwiczenia te są są polecane nie tylko osobom w starszym wieku, ale także dzisiejszym dwudziestolatkom, którzy są szczególnie narażeni na ... Trening tego typu określa się mianem treningu mózgu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI