Już to potrafię! Na nocniczku

Już to potrafię! Na nocniczku - Cheri Vogel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cheri Vogel
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
Już to potrafię! Na nocniczku.pdf
ISBN
8811913869552

OPIS

Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić.Tytuły w serii: Groszek mówi „Proszę”, Na nocniczku, Duże łóżko dla Małego Misia.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Już to potrafię! Na nocniczku Już to potrafię! Na nocniczku ... Na przestrzeni niemal 2 dekad obecności na rynku, merlin.pl zdobył zaufanie blisko 4 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt.

Na przestrzeni niemal 2 dekad obecności na rynku, merlin.pl zdobył zaufanie blisko 4 milionów klientów, co miesiąc wysyłając do nich setki tysięcy książek, filmów i płyt. ... Na nocniczku, Już to potrafię! - opis produktu: Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Sprawdź niskie ceny i kup Już to potrafię! Na nocniczku w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI