Ilustrowany leksykon dla najmłodszych

Ilustrowany leksykon dla najmłodszych - Elżbieta Zechenter-Spławińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Zechenter-Spławińska
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowany leksykon dla najmłodszych.pdf
ISBN
9962375295135

OPIS

Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich opowiadań, w których Czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia znaczeń poszczególnych wyrazów oraz wiele związanych z nimi przysłów i powiedzonek, ale także przykłady użycia tych słów w konkretnych sytuacjach.

Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej. Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich opowiadań, w których Czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia znaczeń poszczególnych wyrazów oraz wiele związanych z nimi przysłów i powiedzonek, ale także przykłady użycia ... Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem | Zechenter-Spławińska Elżbieta, Stadtmuller Ewa | Olesiejuk.

Ewa Stadtmuller, Elżbieta Zechenter-Spławińska. Oprawa: twarda z obwolutą Ilość stron: 446 Rozmiar: 21x25 cm ISBN: 9788327457974 Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI