[OUTLET] Lew Leon. Świat dzikich maluchów

[OUTLET] Lew Leon. Świat dzikich maluchów - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,63 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Lew Leon. Świat dzikich maluchów.pdf
ISBN
8508172425469

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Bawiąc się z Leonem, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu lwów.Weź udział w przygodzie rozgrywającej się w sercu Afryki. Zobacz walkę o terytorium, odkryj lwie zwyczaje, poznaj życie tych niezwykłych zwierząt oraz ich przyjaciół i wrogów…Baw się, koloruj obrazki i uzupełniaj je naklejkami!

Moja tablica - zadania graficzne + 4 kolorowe kredy praca zbiorowa. 19,99 15,37 PLN.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "To ciekawe" to seria edukacyjnych książeczek dla dzieci. Poszczególne zeszyty uczą czytania, pisania, kolorowania lub rozpoznawania wielkości i kształtów, Wszystkio to w zabawnej formie, która sprawia, że nauka staje sie zabawą. Zamów książkę Dzikie Zwierzęta T.

POWIĄZANE KSIĄŻKI