Nauka i zabawa. Zabawne cyfry

Nauka i zabawa. Zabawne cyfry - Ewa Gorzkowska-Parnas | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Gorzkowska-Parnas
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
Nauka i zabawa. Zabawne cyfry.pdf
ISBN
1525559072296

OPIS

Proponujemy naukę w formie zabawy.W tej książeczce cyfry ukryły się w różnych miejscach. Należy je znaleźć i narysować ich kształty.Od dziś trójki, piątki i dziewiątki będą przyjaznymi kształtami, które można dostrzec w portrecie żyrafy albo śmiesznej ryby.Znajdują się tu także zadania rozwijające umiejętność znajdowania poszczególnych elementów. Wykorzystanie kolorowych naklejek dodatkowo uatrakcyjni zabawę. Szukaj, rysuj i poznawaj!

Nauka i zabawa - , porównanie cen w 0 sklepach. Zobacz inne Nauki rolnicze, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Cyfry.

tytuł książki, KATALOG KSIĄŻEK + Nowości > PROMOCJA > Artykuły papiernicze > Egzamin GIMNAZJALNY > Książki ... Proponujemy naukę w formie zabawy.W tej książeczce cyfry ukryły się w różnych miejscach. Należy je znaleźć i narysować ich kształty.Od dziś trójki, piątki i dziewiątki będą przyjaznymi Heniś to sympatyczny bohater kreskówki dla maluchów, który dzięki wydawnictwu Egmont przeniósł się do… książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI