Dotknij i Sprawdź W dżungli

Dotknij i Sprawdź W dżungli - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Dotknij i Sprawdź W dżungli.pdf
ISBN
4671790126785

OPIS

Książeczki dotykowe dla najmłodszych. Kolorowe, proste obrazki zawierają silikonowe fragmenty o różnej fakturze. Maluch z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w dotyku mogą być dinozaury, kosmiczne stworki, zwierzątka mieszkające w dżungli i te, które żyją w morskich głębinach. Kolczaste, szorstkie, a może puchate i mięciutkie?

Czy wiesz, które żyją w wodzie, a które wśród liści wysokich palm? W książeczce znajdziesz ciekawe Dotknij i sprawdź. W dżungli - opis książki: Książeczki dotykowe dla najmłodszych.

W dżungli - Praca zbiorowa Książeczki dotykowe dla najmłodszych.Kolorowe, proste obrazki zawierają silikonowe fragmenty o różnej fakturze.Maluch z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w dotyku mogą być dinozaury,... Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki dla maluszków - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Proszę Państwa - oto słoń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI