Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski

Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski - Krzysztof Wiśniewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski.pdf
ISBN
1820446681033

OPIS

W Polsce jest ponad 400 zamków. W naszej książce starczyło miejsca tylko na 22, ale wszystkie warte są odwiedzenia.Wędrując po naszych dziejach, ujrzysz władców, rycerzy, przywódców, bohaterów i sławnych Polaków.Poznaj ich dzieje i legendy, pokoloruj obrazki i uczyń naszą historię jeszcze piękniejszą.

Pseudonim. Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski (Joanna Babula). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zamki w Polsce do kolorowania już od 10,53 zł - od 10,53 zł, porównanie cen w 7 sklepach.

Format: 28,5x40 cm to zdecydowanie duży obszar do zapełnienia barwą i to się chwali. Przyroda Polska do kolorowania z kredkami dookoła polski. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski" - K.

POWIĄZANE KSIĄŻKI