[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata

[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata - Sylvie Girard-Lagorce | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylvie Girard-Lagorce
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wyjątkowe wina. Największe wina świata.pdf
ISBN
4397476886316

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win. Jak poznać te najlepsze, jakimi kryteriami się kierować, by znaleźć te, które będą wyróżniały się na tle innych?Francuski poeta i koneser Jean Orizet napisał: „Aby zrobić wielkie wino, potrzeba szaleńca, który założy winnicę, mędrca, który ustali zasady jej funkcjonowania, prawdziwego artysty, który stworzy wino, i amatora, który je z uwielbieniem wypije...”.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Opis: Wyjątkowe wina Największe wina świata (Uszkodzona okładka) - Girard-Lagorce Sylvie. Outlet: uszkodzenie okładki bez wpływu na treść Na świecie znajdziemy tysiące wielkich win.

Posiadamy wyjątkowe wina świata, począwszy od białych, po czerwone, musujące, różowe oraz wzmacniane.Pochodzą z najciekawszych regionów takich krajów jak Argentyna, Chile, Francja, Hiszpania, Niemcy, Nowa Zelandia, Portugalia, RPA. WINEZ | SKLEP Z WINAMI Sklep z winem i alkoholami. Poznaj najlepsze wina z całego świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI