[OUTLET] Piękna i Bestia

[OUTLET] Piękna i Bestia - Manuela Adreani (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Manuela Adreani (ilustr.)
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Piękna i Bestia.pdf
ISBN
6592749006191

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Oto ponadczasowa romantyczna historia miłości ślicznej dziewczyny i odrażającego potwora, która od wieków fascynuje i porusza wyobraźnię kolejnych pokoleń czytelników. Daj się porwać magicznej opowieści, przepięknie zilustrowanej przez Manuelę Adreani, która z niezwykłą wrażliwością oddaje urok baśniowego świata.

Zaczarowane zadania. Książka "Zaczarowane zadania" zabierze dzieci do magicznego świata Belli i Bestii.

Outlet 29,99 ... Piękna i błyskotliwa Bella mieszka razem z ojcem, szalonym wynalazcą, w małej francuskiej wiosce. Kolorowanki Piękna i Bestia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI