Święta. Rysuj z szablonami, ozdabiaj naklejkami

Święta. Rysuj z szablonami, ozdabiaj naklejkami - Krzysztof M. Wiśniewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof M. Wiśniewski
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Święta. Rysuj z szablonami, ozdabiaj naklejkami.pdf
ISBN
3917961410006

OPIS

Jeśli lubisz rysować – ta seria jest dla ciebie! Stwórz własne świąteczne rysunki korzystając z dziesięciu wspaniałych szablonów umieszczonych na kolejnych kartach książki a potem koloruj je i ozdabiaj dołączonymi naklejkami. Na okładce książki znalazła się przejrzysta instrukcja jak w pięciu krokach stworzyć piękne rysunki. W komplecie oprócz naklejek znalazły się też kredki. Miłej zabawy! W serii książek z szablonami ukazały się m.in.: Dżungla, Na wsi, Dinozaury, Morze, Polarne zwierzęta, Owady, Pupile, Młode zwierzęta, Ptaki.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Mikołaj i elfy. Rysuj z szablonami, ozdabiaj naklejkami - Krzysztof M.

Rysuj z szablonami, ozdabiaj naklejkami - opis produktu: Stwórz obrazki zwierząt z dżungli, używając tych wspaniałych szablonów i dołączonych do książki kredek. Książka Dżungla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI