Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek - James Newman Gray (ilustr.) | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Newman Gray (ilustr.)
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Czerwony Kapturek.pdf
ISBN
6485993532739

OPIS

Czerwony Kapturek wybrał się z wizytą do chorej babci, ale w gęstwinie czai się głodny wilk… Czy dziewczynka poradzi sobie z przebiegłym zwierzem?Ta książka z dużymi rozkładanymi obrazkami zachwyci wszystkie maluchy.

W niej Kapturek zostaje zmuszony do zjedzenia babci (bo wilk zrobił z niej potrawkę), idzie z wilkiem do łóżka (w każdej wersji wilk leży w łóżku i zaprasza do niego dziewczynkę - ha!), w końcu i tak Kapturek ginie, bo nie pojawia się żaden leśniczy. Czerwony Kapturek szybko pobiegł przez las, nie wiedział jednak, że w domu babci czeka wilk, który zjadł staruszkę. Podstępny zwierz włożył czepek babci, położył się do łóżka i udawał babcię.

Pobiegnę na wzgórek, A las mi ... Czerwony Kapturek - baśniowa postać, mała dziewczynka nosząca czerwone nakrycie głowy, wywodząca się z baśni ludowych, a opisana po raz pierwszy przez Charles'a Perraulta w 1697 roku w książce Bajki Babci Gąski. Postać Czerwonego Kapturka pojawiła się w ni Tych, którzy chcą się zaprzyjaźnić z Czerwonym Kapturkiem zapraszamy na spektakl opowiedziany przez cztery aktorki i jednego aktora, któremu przypadnie rola Narratora .

POWIĄZANE KSIĄŻKI