Teorie naukowe w 30 sekund

Teorie naukowe w 30 sekund - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
Teorie naukowe w 30 sekund.pdf
ISBN
3335274879444

OPIS

Oto 30 przełomowych teorii dla młodych geniuszy wyjaśnionych w 30 sekund!W tej książce wyjaśniamy 30 najważniejszych odkryć naukowych. Wszystkie zamieszczone tu informacje opracowano w formie bardzo krótkich opisów. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracjom ten przewodnik jest idealnym źródłem wiedzy dla ciekawych świata dzieci.

Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Książka "Teorie naukowe w 30 sekund" dr Mike Goldsmith, Praca zbiorowa nie ma jeszcze dodanej recenzji. Informacje o wydawnictwie Olesiejuk.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sprawdź niskie ceny i kup 30 sekund o teoriach naukowych. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! 30 sekund O teoriach naukowych 2019 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI