Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz

Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw aktywizujący Moja mała książka Plac budowy. Czytaj, baw się i ucz.pdf
ISBN
2063423308870

OPIS

Witaj na budowie!Dźwigi, spychacze i wywrotki ciężko pracują na placu budowy. Potrzebna im będzie twoja pomoc, aby powstała zaprojektowana budowla.Zestaw aktywizujący zawiera:64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie,2 drewniane pojazdy,Elementy z kartonu rozwijające wyobraźnię dziecka,16 części tworzących planszę o wymiarach 420x420 mm,PudełkoPrzeczytaj książeczkę i stwórz własny plac budowy - złóż planszę i ustaw na niej figurki robotników, maszyny oraz pojazdy. Zestaw zapewni małym budowniczym wspaniałą zabawę!

Zestaw aktywizujący zawiera: 64-stronicową książeczkę, która opisuje pracę na budowie, 2... Informacje o Zestaw aktywizujący Plac budowy. Czytaj, baw się - 7275161697 w archiwum Allegro.

50 zachwycających stylizacji praca zbiorowa zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne. Zobacz powieści i opowiadania podobne do OLESIEJUK Studio mody.

POWIĄZANE KSIĄŻKI