Humf i bąbelkowe szaleństwo

Humf i bąbelkowe szaleństwo - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Humf i bąbelkowe szaleństwo.pdf
ISBN
5290008679083

OPIS

Humf to najprawdziwszy futrzak.Jest mały, okrąglutki, cały fioletowy i bardzo, ale to bardzo kudłaty.Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom!Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

Sprawdź naszą ofertę Bąbelkowe szaleństwo to zestaw, który zawiera: ~ Wino musujące MASCHIO prosecco superior o maschio ~ Truffles 150g ~ Cupido czekoladki z wiśnią 132g ~ Czekolada ręczenie robiona choinka z owocami 65g ~ Herbata owocowa 50g -żurawina i truskawka. Każdy zestaw jest przez nas starannie zapakowany i idealnie nadaje się na prezent. W serii ukazały się Humf i bąbelkowe szaleństwo Humf i buty na niepogodę oraz Humf na tropach straszności.

Przeczytaj recenzję Humf i bąbelkowe szaleństwo. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Humf i bąbelkowe szaleństwo już od 8,50 zł - od 8,50 zł, porównanie cen w 3 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI