Fisher Price Cyfry

Fisher Price Cyfry - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Cyfry.pdf
ISBN
8989346406513

OPIS

Szczeniaczek Uczniaczek to nie tylko znana najmłodszym dzieciom zabawka edukacyjna. Teraz maluchy będą mogły uczyć się nazw kolorów i kształtów, liczyć oraz poznawać pory roku dzięki kartonowym książeczkom, w których przewodnikiem i nauczycielem jest zabawny szczeniaczek. Śliczne ilustracje na pewno pomogą w nauce i uczynią ją ciekawą.W serii:Pory roku, Kształty, Kolory, Cyfry.

Cyfry Szczeniaczek Uczniaczek to nie tylko znana najmłodszym dzieciom zabawka edukacyjna. Teraz maluchy będą mogły uczyć się nazw kolorów i kształtów, liczyć oraz poznawać pory roku dzięki kartonowym książeczkom, w których przewodnikiem i nauczycielem jest zabawny szczeniaczek.

w najlepszej cenie 16,98 zł - zamów już dziś w księgarni Matfel.pl! Klocki Fisher Price na Allegro - Strona 2 - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI