Figlarne chochliki. Przebieraj laleczki!

Figlarne chochliki. Przebieraj laleczki! - Katarzyna Dmowska (tłum.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Dmowska (tłum.)
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Figlarne chochliki. Przebieraj laleczki!.pdf
ISBN
8820664264438

OPIS

Róża nie może się doczekać odwiedzin swojej koleżanki – Lilki. Chochliki będą pływać w strumyku, bawić się w chowanego, szaleć na zakupach, a na końcu wyprawią wspaniałe przyjęcie dla wszystkich przyjaciół Róży. Pomóż im wybrać stroje odpowiednie do każdej okazji!Wykorzystaj postacie i ponad 70 strojów oraz dodatków do zabawy w przebieranie wróżek w przepiękne kreacje!

Pomóż im wybrać stroje odpowiednie do każdej okazji!Wykorzystaj postacie i ponad 70 strojów oraz dodatków do zabawy w przebieranie księżniczek w kolorowe... Książka wydana w roku 2011 przez Olesiejuk z kategorii Dla dzieci Literatura dziecięca - oprawa miękka - ISBN: 978-83-7770-079-2 Figlarne chochliki Przebieraj laleczki | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Przebieraj laleczki.

Dodaj recenzję. Inne książki autorów: Katarzyna Dmowska (tłum.), Kimberley Scott (ilustr.) Dodaj do schowka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI