Zimowe zadania dla dziewczynek

Zimowe zadania dla dziewczynek - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe zadania dla dziewczynek.pdf
ISBN
7221312405668

OPIS

Nadchodzi zima! Długie, zimowe wieczory oraz czas oczekiwania na Boże Narodzenie umili dzieciom ta niezwykła książeczka z zadaniami, pełna kolorowanek i zagadek.Rysując, kolorując, odnajdując różnice między obrazkami oraz rozwiązując proste zadania maluchy kreatywnie spędzą czas i przygotują się na nadejście Świętego Mikołaja.W serii znalazły się tytuły: Zimowe zadania dla dziewczynek oraz Zimowe zadania dla chłopców.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rysując, kolorując, odnajdując różnice między obrazkami oraz rozwiązując proste zadania maluchy kreatywnie spędzą czas i przygotują się na nadejście Świętego Mikołaja. W serii znalazły się tytuły: Zimowe zadania dla dziewczynek oraz Zimowe zadania dla chłopców. Zimowe zadania dla dziewczynek już od 14,17 zł - od 14,17 zł, porównanie cen w 5 sklepach.

Rysując, kolorując, odnajdując różnice między obrazkami oraz rozwiązując proste zadania maluchy kreatywnie spędzą czas i przygotują ... Zimowe zadania dla dziewczynek (Anna Wiśniewska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rysując, kolorując, odnajdując różnice między obrazkami oraz rozwiązując proste zadania maluchy kreatywnie spędzą czas i przygotują się na nadejście Świętego Mikołaja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI