Teczka Żyrafki 4 latka

Teczka Żyrafki 4 latka - Elżbieta Lekan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Teczka Żyrafki 4 latka.pdf
ISBN
5454540162121

OPIS

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc!Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć.Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolakówW teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 4-latka, Zabawy językowe 4-latka oraz Zabawy plastyczne 4-latka.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. €3.98 - W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc! Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć. Żyr W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć bawiąc Rozwiązując zagadki obserwując porównując kreśląc malując i kolorując maluchy naucza się poprawnej wymowy opowiadać myśleć i tworzyć. Teczka Żyrafki 4 latka Wydawnictwo Olesiejuk 0 ocen ...

Przekonaj się sam! Generalnie teczka żyrafki to jedna z najlepszych pozycji edukacyjnych dla maluchów. Idealna na ferie jak i na każdy wolny dzień z dzieckiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI