Mali Mistrzowie futbolu

Mali Mistrzowie futbolu - Emilie Beaumont | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Mali Mistrzowie futbolu.pdf
ISBN
2193474950429

OPIS

Dzięki tym książeczkom najmłodsi poznają różne dyscypliny sportu.Jak co tydzień w sobotnie popołudnie Marek i jego przyjaciele spotykają się na stadionie. Uwielbiają piłkę nożną i nigdy nie opuszczają treningu. Wszyscy marzą, aby zostać mistrzami...Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie Pytania Małych Mistrzów oraz miejsce na wklejenie swojego zdjęcia – teraz i On może grać w piłkę z Markiem!W tej serii: Mali Mistrzowie koszykówki, Mali Mistrzowie futbolu, Mali Mistrzowie rugby, Mali Mistrzowie jazdy konnej.

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Książki: Mali Mistrzowie Seria piłkarska to dobra literatura dla młodych czytelników, która rozwija pasje i zachęca do dalszego czytania.

Wszyscy marzą,... - ISBN: 978-83-2749-574-7 Informacje o Mali Mistrzowie futbolu - 7641403744 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI