Niezrównana elegancja

Niezrównana elegancja - Maria Maccari | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Maccari
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Niezrównana elegancja.pdf
ISBN
8781034976238

OPIS

„Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru” stwierdził kiedyś Christian Dior, dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię balową, gdyż to „znakomicie wpływa na jej morale”. Nie ulega wątpliwości, iż posiadanie takiej kreacji potrafi zdziałać cuda dla zdrowia psychicznego również współczesnych kobiet, kilkadziesiąt lat po tym, jak francuski krawiec haute couture przelał te słowa na papier. Kiedy to pisał, suknie wieczorowe wciąż były dla kobiet z towarzystwa symbolem statusu, a przebranie się do kolacji normą de rigueur. Od tego czasu wiele się zmieniło. Jednak ten element garderoby zachował pewien stopień ekskluzywności – gdyż nadal ma w sobie coś z marzenia sennego – a jednocześnie przeszedł swoisty proces „demokratyzacji”.„Niezrównana elegancja” to książka o wiecznym pragnieniu piękna i ekskluzywności.

Autor: Maria Maccari, wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.. Niezrównana elegancja (Uszkodzona okładka) Ponadczasowy urok sukni wieczorowych | Maccari Maria | Olesiejuk.

Sprawdź i Kup Teraz! Sprawdź niskie ceny i kup Niezrównana elegancja w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru stwierdził kiedyś Christian Dior, dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię balową, gdyż to ... „Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru" stwierdził kiedyś Christian Dior, dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię balową, gdyż to „znakomicie wpływa na jej morale". Nie ulega wątpliwości, iż posiadanie takiej kreacji potrafi zdziałać cuda dla ... „Niezrównana elegancja" to książka o wiecznym pragnieniu piękna i ekskluzywności. Niezrównana elegancja - Maria Maccari - opis książki: Suknia balowa musi przypominać marzenie senne i przeobrażać kobietę w istotę z tego wymiaru stwierdził kiedyś Christian Dior dodając iż każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną suknię balową gdyż to znakomicie wpływa na jej morale. Informacje o NIEZRÓWNANA ELEGANCJA, MARIA MACCARI - 9050296049 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI