Cuda Jezusa

Cuda Jezusa - Antonio De Benito | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antonio De Benito
WYMIAR
5,15 MB
NAZWA PLIKU
Cuda Jezusa.pdf
ISBN
4887868358282

OPIS

Ta pięknie ilustrowana książka opowiada o cudach, jakich dokonał Jezus. Dzieci dowiedzą się, jak uzdrawiał chorych, wskrzeszał zmarłych, uciszał burze, chodził po wodzie, rozmnażał chleb i ryby, zamieniał wodę w wino… Jezus przez całe swoje życie pomagał i służył bliźnim – to prawdziwy wzór do naśladowania.Każda historia została opatrzona podsumowaniem zawierającym najważniejsze związane z nią fakty oraz streszczenie, dzięki czemu można w prosty sposób zapamiętać poszczególne wydarzenia. Lekturę umilają piękne ilustracje.

Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Niekiedy wprowadzanie w błąd zarzuca się samemu Jezusowi. Według Justyna Męczennika, który żył w II wieku n.e., krytycy Jezusa ośmielili się nawet nazwać go czarnoksiężnikiem i oszustem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI