Uczymy się cyferek

Uczymy się cyferek - Monica Floreale | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monica Floreale
WYMIAR
6,43 MB
NAZWA PLIKU
Uczymy się cyferek.pdf
ISBN
5042168763767

OPIS

Prezentujemy nową serię książek edukacyjnych, które poprzez proste ćwiczenia pomogą poznać litery, cyfry i pierwsze słowa po angielsku.W serii ukazały się: Uczymy się literek, Uczymy się cyferek, Uczymy się angielskiego.

Data zakończenia 2020-02-07 - cena 12,69 zł Uczymy się cyferek, ja, Zuzia i Felek! - Agnieszka Paszkiewicz - Wydawnictwo NIKO (223.) Witam, dzisiaj bez wstępu chciałabym przedstawić propozycję książeczki do nauki cyferek dla dzieci w wieku 4-7 lat. Jeśli macie swoje dzieci lub dzieci w rodzinie, którym chcielibyście sprawić radość małym drobiazgiem to zapraszam do dalszej ... You're signed out.

Napisz własną recenzję ... Uczymy się cyferek - Rita Giannetti (ilustr.), Monica Floreale Literatura popularnonaukowa już od 11,39 zł - od 11,39 zł, porównanie cen w 16 sklepach. Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, Książka pt: „Uczymy się cyferek, Ja, Zuzia i Felek" - doskonale łączy zabawę z nauką, pomagając dziecku zrozumieć pojęcie liczby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI