Przypadki Robinsona Kruzoe. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 1

Przypadki Robinsona Kruzoe. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 1 - Daniel Defoe | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Defoe
WYMIAR
10,87 MB
NAZWA PLIKU
Przypadki Robinsona Kruzoe. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 1.pdf
ISBN
8099595460005

OPIS

Klub Podróżnika to kolekcja klasycznych powieści młodzieżowych - 35 książek takich mistrzów pióra, jak: Aleksander Dumas, Jack London czy Juliusz Verne. Nie mogło w niej zabraknąć i polskich akcentów: cykl o Tomku Wilmowskim Alfreda Szklarskiego czy „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza.Dla wszystkich, którym nieobcy jest duch przygody, prawdziwa wydawnicza gratka!

Wydanie Przypadków Robinsona Kruzoe kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Robinson kruzoe - z nami znajdziesz najtaniej! Robinson kruzoe 1,95 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl.

twarda) od 5 85 zł Książki dla młodzieży Książka Przypadki Robinsona Kruzoe Klub Podróżnika. Tom 1, pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI