Choinka 3D

Choinka 3D - Zbigniew Dobosz (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Dobosz (ilustr.)
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Choinka 3D.pdf
ISBN
8238781657793

OPIS

Seria zeszytów zawierających modele do złożenia: szopki bożonarodzeniowej, choinki, rozmaitych pojazdów (m.in. traktora, spychacza, wozu strażackiego, bolidu formuły 1)oraz pałacu księżniczki, zaprojektowane i narysowane przez znanego ilustratora Zbigniewa Dobosza. Części modeli można bez użycia nożyczek wypchnąć z kart zeszytu i korzystając z instrukcji, złożyć je, nie używając kleju.

Powstały trójkąt tniemy na paski w stronę zgięcia ale nie do końca, zostawiamy około 1 cm nieprzecięty. Rozkładamy trójkąt, teraz mamy kwadrat. choinka 3D Zbliżają się Święte Bożego Narodzenia.

3,19 zł/szt brutto z nadrukiem życzeń, ew. logo i białą kopertą samoklejką ... Dodatkowo choinka umieszczona jest na obrotowej podstawie napędzanej silnikiem elektrycznym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI