Fisher Price Zabawy w dżungli

Fisher Price Zabawy w dżungli - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Zabawy w dżungli.pdf
ISBN
9097176939214

OPIS

Seria kartonowych książeczek na licencji znanej firmy Fisher-Price, które uczą najmłodsze dzieci przez zabawę i rozwijają takie umiejętności, jak: spostrzegawczość, wskazywanie i nazywanie elementów, rozpoznawanie kolorów i liczenie. Słuchanie prostych historyjek i opowiadanie o ich bohaterach wspomagają dodatkowo naukę aktywnej konwersacji.W serii: Kolory dżungli, Liczymy w dżungli, Odgłosy dżungli, Zabawy w dżungli

Słuchanie prostych historyjek i opowiadanie o ich bohaterach wspomagają dodatkowo naukę aktywnej konwersacji. W serii: Kolory dżungli, Liczymy w ... Marka Fisher-Price ma prawie 90 lat, ale nadal mamy w sobie dziecięcy zapał.

Zobacz inne Szkolne artykuły papiernicze, najtańsze i najlepsze oferty, opinie. Fisher price zabawy w dżungli. Książki » Dla dzieci 10 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI