Lista marzeń

Lista marzeń - Lori Nelson Spielman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lori Nelson Spielman
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Lista marzeń.pdf
ISBN
4451042513523

OPIS

Miłość, która przekracza granice śmierciW życiu trzydziestokilkuletniej Brett Bohlinger wszystko jest poukładane: ma dobrą pracę, jej partnerem jest ambitny, przystojny prawnik, a po śmierci matki ma odziedziczyć pakiet większościowy firmy wraz ze stanowiskiem dyrektora.Jednak testament zmienia całe jej życie. Okazuje się, że matka zaplanowała dla niej zupełnie nową drogę życiową. No, może nie całkiem nową, bo zgodną z listą idealistycznych dziewczęcych postanowień, którą Brett spisała kiedyś jako nastolatka. Czy aspiracje i marzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości mogą pasować do dorosłej kobiety? O tym właśnie opowiada "Lista marzeń"."W tej książce jest wszystko, co kocham i czego szukam w kobiecej literaturze: jest mądra, zabawna i poruszająca".Susan Elizabeth Phillips, autorka bestselleru "Panna młoda ucieka""Niezwykły debiut... Ta książka chwyta za serce, a jeszcze bardziej wpływa na naszą duszę".Sarah Addison Allen, "New York Times"Lori Nelson Spielman pracuje jako nauczycielka, jednak jej prawdziwą pasją jest pisanie oraz podróże. "Lista marzeń" to jej debiut książkowy, który okazał się prawdziwym sukcesem. Prawa do publikacji książki zostały sprzedane do 18 krajów, a wytwórnia filmowa The Fox Film Corporation kupiła prawa do zekranizowania powieści.

W swoich prywatnych papierowych zapiskach od lat tworzę jednak inny zbiór - tzw. bucket list.

Robiąc te listę przeszło mi przez myśl, by kiedyś podzielić się nią na blogu. Co prawda nie myślałam, że w takiej formie, ale jednak jeszcze w starym mieszkaniu zrobiłam kilka zdjęć do tego wpisu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI