Księga dżungli (książka audio)

Księga dżungli (książka audio) - Rudyard Kipling | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli (książka audio).pdf
ISBN
2864770846697

OPIS

Księga dżungli opowiada o losach Mowgliego, chłopca wychowanego przez wilki. Został on odbity tygrysowi i przyjęty do wilczej gromady. Nauczył się języka zwierząt i praw dżungli. Opiekują się nim przybrani wilczy rodzice oraz pantera. Jego nauczycielem jest też niedźwiedź. Mowgli dorasta wśród zwierzęcych przyjaciół, ale styka się ze światem ludzi. Zabobonni wieśniacy sprawiają jednak, że Mowgli musi pozostać w dżungli. Księga dżungli była inspiracją m.in. dla Walta DisneyaCzyta: Michał BreitenwaldCzas trwania: 6 godz. 38 min.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Kupuj leganie, nie chomikuj. „Księga dżungli" to również opowieść o białej foce, przygodach małego bohaterskiego ichneumona Rikki-Tikki-Tavi, , a także o słoniu Kala Nag i Toomai'm. Książka była wielokrotnie ekranizowana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI