Angry Birds. Wielka księga gier i zabaw

Angry Birds. Wielka księga gier i zabaw - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Angry Birds. Wielka księga gier i zabaw.pdf
ISBN
1743700559986

OPIS

Angry Birds - ptaszory znane z gier smartfonowo-komputerowych, gier planszowych i gadżetów. Teraz w książce. Razem ze wściekłymi ptakami można ćwiczyć spostrzegawczość, precyzję, zdolności logicznego myślenia i kto wie, co jeszcze. W "Wielkiej księdze gier i zabaw" znajdziecie zadania i łamigłówki dla dzieci 6+.

środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.

Razem ze wściekłymi ptakami można ćwiczyć spostrzegawczość, precyzję, zdolności logicznego myślenia i... kto wie, co jeszcze… W "Wielkiej księdze gier i zabaw" znajdziecie zadania i łamigłówki.... Informacje o ANGRY BIRDS WIELKA KSIĘGA GIER I ZABAW [KSIĄŻKA] - 5311195095 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI