Miejsce w słońcu. Część 1 i 2

Miejsce w słońcu. Część 1 i 2 - Liza Marklund | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liza Marklund
WYMIAR
12,94 MB
NAZWA PLIKU
Miejsce w słońcu. Część 1 i 2.pdf
ISBN
2127039953474

OPIS

Miejsce wsłońcuto ósma powieść Lizy Marklund z serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.Szwedzka rodzina z dziećmi zostaje uśpiona trującym gazem w swoim domu na hiszpańskiej riwierze. Annika Bengtzonz ramienia "Kvällspressen" ma śledzić dochodzenie na miejscu, w Marbelli. Choć zlecenie przyjmuje bardzo niechętnie, to tajemnicze morderstwo całkowicie ją pochłania. Szybko wpada na trop wiodący ją w kręgi celebrytów, sportowców i międzynarodowych finansistów. Wkrótce zostaje wciągnięta w niebezpieczną intrygę, gdzie w grę wchodzi pranie brudnych pieniędzy, handel kokainą i chęć zemsty za czyny z przeszłości...Miejsce w słońcu jest bezpośrednią kontynuacją Dożywocia.Liza Marklund ¦ popularna szwedzka dziennikarka i pisarka, która serią o reporterce kryminalnej Annice Bengtzon zrewolucjonizowała współczesną szwedzką powieść policyjną. Praca w kipiącej życiem redakcji gazety oraz osobiste perypetie głównej bohaterki tworzą szkielet dla niezwykle wciągających historii kryminalnych.Książki Marklund przetłumaczono na 30 języków, a ich sprzedaż przekroczyła 13 milionów egzemplarzy. Jej powieści są bestsellerami w krajach skandynawskich, gdzie zdobyły liczne nagrody literackie."Ósma powieść o Annice Bengtzon naprawdę wciąga. (...) Marklund zna się na tym, co robi."Politiken (Dania)"Najlepiej skonstruowana, najlepiej napisana książka szwedzkiej królowej kryminału"Borsen (Dania)"Liza prowadzi czytelnika zręcznie i pewnie"Ekstra-Bladet (Dania)"Annika Bengtzon stała się niezwykle złożoną i intrygujacą postacią. (...) Liza Marklund jestniewiarygodnie utalentowaną pisarką. To rozrywka na najwyższym poziomie."Gefle Dagblad (Szwecja)"W swoich ostatnich powieściach Liza Marklund rozwinęła się jako pisarka; jej proza jest bogatsza w niuanse, miejsca akcji odmalowane bardziej sugestywnie, ale fabuła nadal rozwija się energicznie i wciąga czytelnika. (...) To bez wątpienia przekonująca i fascynująca lektura (...) Wspaniała."Smalandsposten (Szwecja)"Książka bystra i pełna energii. (...) Trzyma w napięciu aż do samego końca"Laura (Szwecja)"Historia opowiedziana wyraziście i z uderzającą dbałością o szczegóły. Ciekawa mieszanka, która bez wątpienia przyciągnie kolejne rzesze czytelników."Katrineholms-Kuriren (Szwecja)

Część 2. Nadchodzą "Nowe kłamstwa w miejsce starych*" (* zwrot zaczerpnąłem z tytułu książki Anatolija Golicyna).

Część 1 i 2 - opis wydawcy. Miejce w słońcu to ósma powieść Lizy Marklund z serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon. Miejsce w słońcu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI