Ja. Wersja 2,0

Ja. Wersja 2,0 - Anna Gruszczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Gruszczyńska
WYMIAR
11,56 MB
NAZWA PLIKU
Ja. Wersja 2,0.pdf
ISBN
6924993799756

OPIS

Hej!Marzy Ci się czasem porządny update systemu we własnej głowie? Żeby jednym tapnięciem móc skasować wszelkie złe nawyki i negatywne myśli jak aplikacje w smartfonie?Ale by było!W ich miejsce mogłabyś wtedy zainstalować:kreatywność, silną wolę, zdolności przywódcze, zdrowe odżywianie, przebojowość, efektywność i wiele innych.Stałabyś się ulepszoną wersją samej siebie.Kusząca wizja, prawda? A wiesz, że to jak najbardziej możliwe?Właśnie trzymasz w rękach dokładną instrukcję, jak to zrobić!Korzystając z tej książki, zaktualizujesz najważniejsze dla siebie aplikacje.EFEKTY* szybko osiągniesz swoje cele,* zdobędziesz nowych przyjaciół,* zyskasz posłuch i szacunek,* zrobisz więcej w krótszym czasie,* zapomnisz o tym, jak to jest być ciągle spłukaną,* przestaniesz się denerrrrrrrrrwować,* będziesz regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę,* wykorzystasz w pełni swoje możliwości.Gotowa na wyzwanie? Daj się przeinstalować!Wykonuj codziennie nowe, zabawne i ciekawe zadania, które wyniosą Cię na wyższy level!

Jedziemy w teren? W uterenowionej wersji nie mogło oczywiście zabraknąć odpowiedniego makijażu - stąd piękne ... Gracze mogli zobaczyć dzisiaj sneak peek nadchodzącego zestawu skinów. Riot postanowił raz jeszcze zająć się tą samą tematyką, ale na nieco inny sposób.

Mój model niestety nie posiada takowej kontrolki. Po przestudiowaniu tematu wiem, że są montowane diody np pod wiązkę ogrzewania lusterek zew itp, lecz nie we wszystkich autach to się sprawdza. Aktualizację można wykonać na wersji 2.0.54.1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI