Bad Piggies. Zrób to sam!

Bad Piggies. Zrób to sam! - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Bad Piggies. Zrób to sam!.pdf
ISBN
4303831022710

OPIS

Zrób to sam z pomocą zaradnych zielonych prosiaków!Oto fantastyczny zbiór oryginalnych wskazówek do wykorzystania na biwaku czy choćby na podwórku za domem – od wiązania przydatnych węzłów, przez opanowanie sztuki kamuflażu, po budowę rakiety ciśnieniowej i własnego gokarta.Czy jesteś młody duchem i ciałem, czy tylko duchem, ta książka podpowie ci, jak radzić sobie w terenie, a do tego dorzuci masę rzetelnych informacji z różnych dziedzin. To prawdziwa kopalnia pomysłów na wspólne – rodzinne albo grupowe – zajęcia pod gołym niebem: w sobotnie popołudnie, podczas niedzielnej wycieczki za miasto czy kilkudniowej wyprawy na łono przyrody.Poradnik dla osób twórczych, ciekawych świata i aktywnych!

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka miękka.

Data zakończenia 2018-04-13 - cena 6,62 zł Bad piggies na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Bad Piggies Zrob to sam! on Amazon.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI