Sonia

Sonia - Magdalena Louis | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Louis
WYMIAR
10,61 MB
NAZWA PLIKU
Sonia.pdf
ISBN
4239232017575

OPIS

W 1979 roku dziewięcioletnia Sonia i piętnastoletnia Maria spędzają ostatnie rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Ojciec porzuca córki i żonę i wyjeżdża z inną kobietą do Ameryki. Jego nagłe odejście załamuje całą konstrukcję rodziny Hamerów, w której psują się nie tylko stosunki między siostrami, lecz także dochodzi do tragedii. Sonia dopiero po ucieczce z domu wskazuje prawdziwego sprawcę wielokrotnych gwałtów i aktów przemocy, jakich była ofiarą, jednak najdroższe jej osoby – mama i siostra – odwracają oczy i milczą.Co jeszcze musi się wydarzyć, żeby dorośli uwierzyli w krzywdę, jaką wyrządzono dziecku?W tej samej rodzinie na drugim końcu Polski dochodzi do morderstwa, któremu można było zapobiec, gdyby rozpaczliwa prośba dzieci o pomoc dotarła do tych, którzy mieli je chronić.W powieści „Sonia” nie następuje rozliczenie sprawców czynów pedofilskich, winą i karą obarczeni są najbliżsi ofiary, to od nich zaczyna się jeszcze większe zło.

9 grudnia 1975 w Cieszynie) - polska aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka. Wczesne lata.

Bar,Gastronomia,Obiady. Dziś w daniu dnia : Kotlet z piersi kurczaka z ziemniakami, kaszą lub kopytkami Katowickie Wydawnictwo Sonia Draga specjalizuje się w publikacji literatury obyczajowej, powieści, romansów, książek z gatunki fantastyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI