[OUTLET] Perełka

[OUTLET] Perełka - Patrick Modiano | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick Modiano
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Perełka.pdf
ISBN
4723501329920

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. POWIEŚĆ LAUREATA LITERACKIEJ NAGRODY NOBLA 2014!Dwanaście lat minęło, odkąd nie nazywano mnie już "Perełką", a znajdowałam się akurat na stacji metra Châtelet w godzinie szczytu. Byłam w tłumie pokonującym na ruchomym chodniku korytarz bez końca. Jakaś kobieta miała na sobie żółty płaszcz. Moją uwagę zwrócił właśnie jego kolor, kobietę na ruchomym chodniku widziałam z tyłu. Potem szła długim tunelem, w którym widniały napisy "Kierunek Château-de-Vincennes". Staliśmy następnie sztywno w zbitej ciżbie na schodach, czekając, aż bramka na peron się otworzy. Znalazła się obok mnie. Wtedy zobaczyłam jej twarz. Podobieństwo do mojej matki było tak uderzające, że pomyślałam, iż to ona...(fragment książki)Tak się zaczyna historia poszukiwania tożsamości, korzeni, równowagi w świecie narratorki składanym z fragmentów wspomnień na poły rzeczywistych, na poły onirycznych.Element po elemencie czytelnik ów świat poznaje, odkrywa jego cząstki, które stopniowo pozwalają sobie uświadomić, jak nieznośnie tytułowa bohaterka czuje się w swym bycie. Misternie skonstruowana opowieść noblisty, poetycka i wieloznaczna."Idź, czytelniku, za żółtym płaszczem zauważonym w metrze, a zaprowadzi cię do krainy Patricka Modiano".Gabrielle Rolin, Lire"Książka przepełniona nadzieją i rozczarowaniami...".Marine Quevaine, Le Figaro"Modiano zgłębia strach i ból istnienia aż do zawrotu głowy, aż do mdłości...".Michele Gazier, Telerama

Nawet 50% taniej. Odzież damska - Wyprzedaże do -80% Szybka dostawa w 2-3 dni Przesyłka od 0 zł Kupuj taniej odzież damską oraz ubrania dla całej rodziny online ! Outlet w GaleriaMarek.pl! Markowe produkty w nowej, niższej cenie. Sprawdź ofertę wyprzedaży 2021.

- uszkodzona okładka Patrick Modi - 7914550539 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-07-09 - cena 15,74 zł Nasz outlet obuwia to także wyjątkowo niskie ceny na buty marek Scholl czy Ecco, które słyną z komfortu i lekkości.Buty tych marek dospasują się do różnych kształów stopy, więc jeśli od dawna szukasz butów i ich zakup często sprawia Ci problemy ze względu na różną symetrię stóp, skorzystaj z promocji w klubie zakupowym właśnie na te 2 marki. Administratorem danych osobowych jest carQ.pl Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI