Niedomówienia

Niedomówienia - Anna Sakowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Sakowicz
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Niedomówienia.pdf
ISBN
6650198881122

OPIS

Świat może być pełen niespodzianek, jeśli tylko potrafimy się na nie otworzyć. Przekonuje się o tym bohaterka książki, Janka, której życie zawirowało za sprawą tajemniczych fotografii ukrytych pod cokołem pomnika Gutenberga w Gdańsku. Nietuzinkowa czterdziestolatka podejmuje intrygującą, pełną niedomówień grę. Przy okazji dowiaduje się wiele nie tylko o starej, cennej księdze, lecz także o sobie samej.To już piąta książka Anny Sakowicz. Czytelnicy cenią jej pełne dobrej energii powieści, w których w lekkiej, zaprawionej inteligentnym dowcipie formie, poruszane są trudne i ważne tematy.

Słuchaj już w niedzielę (od 10:00 do 13:00) Zaprasza: Wyjątkowe rozmowy Artura Andrusa - dziennikarza, konferansjera, autora tekstów piosenek, artysty kabaretowego, komentatora "Szkła kontaktowego". Na premierowe odcinki zapraszamy po wakacjach! Niedomówienia Książka już od 11,50 zł - od 11,50 zł, porównanie cen w 19 sklepach.

Polish Określanie sytuacji w Zimbabwe mianem tragicznej to niestety niedomówienie. more_vert. Niedomówienia - od 16,37 zł, porównanie cen w 14 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI