[OUTLET] ŚRODOWISKOWE ZAGROŻENIA ZDROWIA

[OUTLET] ŚRODOWISKOWE ZAGROŻENIA ZDROWIA Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
3,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] ŚRODOWISKOWE ZAGROŻENIA ZDROWIA.pdf
ISBN
1096660179199

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: SIEMIŃSKI MAREK Wydawca: PWN EAN: 9788301146771

Wszelkie niekorzystne zmiany dotyczące środowiska mają wpływ także na człowieka, w tym na jego zdrowie. Środowiskowe zagrożenia zdrowia Marek Siemiński. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ŚRODOWISKOWE ZAGROŻENIA ZDROWIA - opis produktu: Kontynuacja podręcznika Środowiskowe zagrożenia zdrowia (PWN, 2001), w której omówione były zagrożenia zdrowia ludzi spowodowane przez chemiczne i fizyczne skażenie środowiska, wynikające głównie z działalności człowieka. Autor przedstawia środowiskowe zagrożenia zdrowia ludzi powodowane przez różne czynniki szkodliwe występujące w środowisku: biologiczne, geologiczne, chemiczne i fizyczne.

Outlet Andrzej Denys . Ravelo - akcesoria do domu i ogrodu, dekoracje i gadżety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI